Τιμητική Εκδήλωση για τον Δήμαρχο Ανδρέα Π. Παχατουρίδη διοργανώνουν οι εθνικοτοπικοί σύλλογοι Περιστερίου την Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023 , στις 19:00 στο Εκθεσιακό Κέντρο Περιστερίου.
Την εκδήλωση διοργανώνουν οι συλλογοι:
Ένωση Ποντίων Περιστερίου,Αδελφότητα Κρητών Περιστερίου,Ένωση Ηπειρωτών Περιστερίου “Ο ΠΥΡΡΟΣ”, Ένωση Πελοποννησίων Περιστερίου – Δυτικής Αττικής , Ένωση Μακεδόνων και Θρακιωτών Δυτικής Αττικής “Μέγας Αλέξανδρος”
Στην εκδήλωση αυτή θα συμμετέχουν οι : ο Διεθνους φήμης σκηνοθέτης Κώστας Γαβράς,ο πρωην Υπουργός και π. Δήμαρχος Αθηναίων Δημήτρης Αβραμόπουλος και ο π. Υπουργός Περιφερειάρχης Νίκος Χαρδαλιάς.
0 σχόλια:
Speak up your mind
Tell us what you're thinking... !